« powrót do strony głównej+ galeria zdjęć   + dodaj ogłoszenie za darmo!   + napisz do nas   + współpraca 
Wyszukiwarka:
» Trójstronne porozumienie
22.09.2017 09:50 / odsłon: 1148 / komentarzy: 0
Trójstronne porozumienie ,,Wałbrzych- studiuj, pracuj, mieszkaj” zostało podpisane przez państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Wałbrzychu, miasto Wałbrzych oraz fabrykę NSK. Celem projektu jest współpraca w zakresie prowadzenia wspólnych działań promujących Wałbrzych jako miasta atrakcyjnego pod względem zamieszkania, studiowania i pracy zawodowej.

Kliknij, aby powiększyć


To pierwszy w historii naszego miasta projekt, gdy pod wspólnym szyldem różne jednostki (miasto, publiczna uczelnia oraz duża fabryka zlokalizowana w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej) planują wspólnie zachęcać młodych ludzi do związania swoich losów z Wałbrzychem.- Konsekwentnie staramy się zachęcić młodych ludzi do życia, studiowania i powrotów do naszego miasta. Wielkim atutem Wałbrzycha jest stale rozwijający się nowoczesny przemysł – mówił Roman Szełemej, prezydent Wałbrzycha. „Wałbrzych – studiuj, pracuj, mieszkaj!”, to wspólny projekt miasta Wałbrzych, PWSZ Wałbrzych oraz fabryki NSK, jednego z wiodących na świecie producentów łożysk tocznych oraz rozwiązań w zakresie techniki liniowej i układów kierowniczych – Cieszę się, że nasza firma może brać udział w takim przedsięwzięciu, w takiej promocji. Jest to w pewien sposób także układ w stronę naszych pracowników. Zależy nam na tym , aby kadry wykwalifikowane które są w naszym mieście tutaj zostały. Ale idą krok dalej zależy nam na innej kwestii ,aby kadry i ludzie przyje zdali do Wałbrzycha. Ten krok będzie służył nam wszystkim ponieważ w Wałbrzychu jest wielu przedsiębiorców, którzy chcą rozwijać swoją działalność – mówił  Andrzej Gajdziński z zarządu NSK Steering Systems Europe. Celem projektu jest współpraca w zakresie prowadzenia wspólnych działań promujących Wałbrzych jako miasta atrakcyjnego pod względem zamieszkania, studiowania i pracy zawodowej. – Zaczynamy od edukacji. Projekt skierowany jest typowo promocyjnie i marketingowo, aby wypromować trzech partnerów. Zaczynamy od udziału w targach edukacyjnych. Starujemy do Wrocławia, następnie Łódź. Skupiamy się na budowaniu wizerunku w Internecie, tworzymy profil na mediach społecznościowych. Od wiosny startujemy znów z duża inicjatywą targową w Polsce i na Ukrainie. Tam szykujemy ukraińsko - języczne wersje naszych informatorów i ulotek. Potrzebujemy studentów z Polski, NSK potrzebuje pracowników, a Wałbrzych jako miasto potrzebuje ludzi do mieszkania. To jest głównym celem naszego projektu – mówił Edward Szewczak, rzecznik prasowy PWSZ w Wałbrzychu. Sygnatariuszami porozumienia byli: ze strony Gminy Wałbrzych prezydent Roman Szełemej, dr Małgorzata Babińska prorektor ds. dydaktycznych i studenckich PWSZ AS oraz Andrzej Gajdziński z zarządu NSK Steering Systems Europe.

Redakcja

Poleć ten tekst znajomym, wyślij im poniższy adres lub ustaw go w opisie swojego Gadu-Gadu:
http://www.wiadomosciwalbrzyskie.pl/10262,.html

Inne teksty o podobnej tematyce:
» Powalczy o reelekcję (17.08.2018 11:09)
» Obchody 77. rocznicy mordu na Wzgórzach Wuleckic (05.07.2018 14:04)
» Strategia Rozwoju przyjęta (05.07.2018 14:01)
» Stracili oszczędności życia (03.07.2018 10:49)
» No i….Bez Komentarza! (03.07.2018 10:20)
» Poznaliśmy Bezpiecznego kierowcę (03.07.2018 09:40)

Słowa kluczowe: Wałbrzych  PWSZ  porozumienie  
Dodaj opinię:
captcha

Kod z obrazka:
*Pole wymagane
Nick:
*Pole wymagane
Treść:Redakcja WiadomosciWalbrzyskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy publikowanych przez użytkowników. Komentarze sprzeczne z prawem prosimy zgłaszać pod adres e-mail: redakcja@wiadomosciwalbrzyskie.pl
» Aktualności   
Duży pożar w Walimiu
Niebezpieczny wiadukt - zdjęcia i video
Ludzie o złotych sercach
Dzień ziemi
Sukces szczawieńskiej szkoły
Spełnij swoje marzenia
Koncert Eleni w Centrum Witold
» Sport   
Wspierają młodych piłkarzy
Czas na mistrzostwo
Wałbrzyszanin z brązem
Smutny powrót z Kołobrzegu
Górnicy odczarowali Ratuszową
Kamyki 2016
Górnicy z Pucharem Polski

» Kultura   
Powiat wałbrzyski - stolicą kultury
Pamiętaj o mnie
Koncert kameralny
Tylko w Wałbrzychu
Feminizm w sztuce
„Światła miast"
„Królik, Słoń i Tereska..."

» Gospodarka   
III etap budowy obwodnicy
Święto motoryzacji
Fundusze na dostosowanie kształcenia
Inwestycja w naukę zawodu
Pomost naukowo-technologiczny
Zachęcają do współpracy
Porozumienie nauki z biznesem

» Region   
Trojaczki w Świdnicy
Rajd na Ślężę
Piszą egzaminy
Finał Odysei Umysłu
To tu - to tam
Dożynki w Krzyżowej
Świdnica ma coś więcej


wiadomosciwalbrzyskie.pl / Wszelkie prawa zastrzeżone © 2009
Kopiowanie bez zgody redakcji zabronione.