« powrót do strony głównej+ galeria zdjęć   + dodaj ogłoszenie za darmo!   + napisz do nas   + współpraca 
Wyszukiwarka:
» Ronal podbija Wałbrzych
27.10.2011 12:44 / odsłon: 5335 / komentarzy: 5
- To będzie najnowocześniejszy zakład w tej branży -mówił z dumą Krzysztof Brosig, prezes Ronala podczas odbierania zezwolenia w sprawie budowy zakładu tej formy na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Kliknij, aby powiększyć


Dokładnie 1 kwietnia 2013 roku w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej swój kolejny zakład otworzy Ronal. Znajdzie w nim zatrudnienie docelowo nawet 500 pracowników. -Jego budowa nie wpłynie w żaden sposób na zmniejszenie zatrudnienia w fabrykach już działających - zaznacza prezes Brosig. - Kto może starać się o przyjęcie do pracy? - pytamy wprost. - Osoby, które będą uczciwe i odpowiedzialne - odpowiada z uśmiechem. Firma Ronal działa na całym świecie. Na felgach ich produkcji jeździ około 10 milionów samochód.


Redakcja

Poleć ten tekst znajomym, wyślij im poniższy adres lub ustaw go w opisie swojego Gadu-Gadu:
http://www.wiadomosciwalbrzyskie.pl/4054,.html

Inne teksty o podobnej tematyce:
» Wszechstronni „Mechanicy" (26.03.2015 23:10)
» „Bezpieczniej w szkole" (26.03.2015 22:34)
» ,,Z Tolkienem po kartkach" (26.03.2015 22:29)
» Coolturalny Marian (26.03.2015 22:26)
» Zakończyli rozgrywki na „pudle" (26.03.2015 00:08)
» Posiedzi za Franka (25.03.2015 23:59)

Słowa kluczowe: Wałbrzych  WSSE  Ronal  
Wasze opinie:
dodał(a): ~koleszka / 30.10.2011 17:32
jeżeli firma zatrudiać będzie przes pośrednika to napewno wiele ludzi ten sposób zatrudnienia zniechęci .Bo NP. przdewszystkim praca na wózki widłowe obstawiają pośredniczące firmy , dlatego na strefę niezaglądam i pewnie wielu też,niejestem upośledzony sam mogę postarać się o pracę nie potrzeba mi pośrednika który jest opłacany zkąd jak nie z ludzi zwerbowanych .To perfidny legalny sposób na pozyskanie pracownika ZAMIAST POŚREDNIKOWI LEPIEJ DAĆ PREMIE PRACOWNIKOWI BĘDZIE AMBITNIEJSZ NIEBĘDZIE ZMIENIAŁ PRACY I WYDAJNOŚ SIĘ ZWIĘKSZY A POŚREDNIK NIECH SIĘ SAM DO PRACY WEŻMIE BO JEST TO ORGAN ZBENY ANI ZATRUDNIA JAKO SAM W SOBIE NIEWIADOMO CO TYLKO JEST SZTUKĄ POLAK POTRAFI PRACE ZNALEŚĆ ZA GRANICĄ TO NA STREFIE TYM BARDZIEJ
dodał(a): ~koleszka / 30.10.2011 17:43
dobrze że firma się rozwija ale tych pośredników niemogę strawić spróbujcie znależć prace na wózki widłowe prawie wszystkie mają w garsci pośrednicy ale rozwoju firmy gratuluje prosze nie łapać mnie za błedy w treści bo to nie jest tu istotne
DODAM : piszcie na forach poto to jest pośredicy nie za biurko tylko na linie produkcyjną zobaczymy wtedy niech ocenią ile warta jest praca którą sami oferowali to zrozumieją moje niezadowolenie ich OBECNOŚCIĄ
dodał(a): ~szukajacy_stalej_pracy / 14.11.2011 15:49
Popatrzmy na to realnie, będąc zatrudnionym przez pośrednika możemy pogodzić się z tym, że praca ta jest na miesiąc bądź trzy miesiące w zależności ile trwa okres próbny. Po okresie próbnym pracownik zostaje zwolniony a na jego miejsce zostaje zaturdniony następny, którego trzeba przeszkolić i wdrożyć w struktry firmy. Jaki to ma sens oprócz tego że fikcyjnie zmniejsza bezrobocie ?
dodał(a): ~Hagner / 13.11.2012 11:47
Ma to taki sens że nie wszyscy nadają się do pracy. Jeżeli pracownik jest wartościowy i zna swoje OBOWIĄZKI to nikt takiego pracownika się nie pozbędzie. Stop leserom i nierobom !!! Niech nie przynoszą wstydu przed inwestorami.
dodał(a): ~andrzej / 28.02.2013 15:33
Toksyczność aluminium nie jest jeszcze w pełni poznana, jednak dane jednoznacznie wskazują, że zwiększona zawartość aluminium w tkankach organizmu jest zawsze niekorzystna dla zdrowia. Aktualne badania wskazują na znacząco zwiększone narażenie środowiskowe na aluminium. Ujawniają się objawy nadmiernej kumulacji aluminium w tkance mózgowej, głównie w postaci zaburzeń pamięci i zaburzeń równowagi. W przeważającym stopniu uszkodzenie neuronów (komórek mózgowych) jest nieodwracalne. Współczesne dane naukowe wskazują, że glin zmniejsza aktywność centralnego układu nerwowego blokując potencjały czynnościowe komórek nerwowych. Glin wiąże się. z DNA komórek nerwowych, blokuje ważne enzymy centralnego układu nerwowego jak: ATP-azę Na/K oraz heksokinazę.

Naukowcy podkreślają związek kumulacji aluminium z chorobą Alzheimera oraz z chorobą Parkinsona.

Za podstawowe źródła glinu uważa się: warzywa pochodzące z gleb zakwaszonych, w Polsce ok. 60% gleb jest zakwaszonych. Dodatkowo proces ten jest nasilony przy niedoborach glebowych magnezu i potasu. Aluminium występuje w napojach w puszkach aluminiowych, w pokarmach pieczonych w folii aluminiowej w lekach alkalizujących zawierających związki aluminium, w wodzie z wodociągów (jeśli zawiera zwiększone ilości aluminium) w pieczywie jeśli zawiera tzw. proszek do pieczenia, w soli kuchennej jeśli zawiera związki aluminium zapobiegające jej wilgotnieniu, aluminium zawiera również wybielana sztucznie mąka związkami glinu, oraz naczynia aluminiowe.

Dawka

Dawka z pożywieniem 2-45 mg/dzień, dopuszczalna 60 mg/dzień. Średnia dzienna dawka glinu pobierana przez dorosłego człowieka wynosi około 45 mg.

Nadmiar

Niektóre ograniczne połączenia glinu (zwłaszcza z lipidami) wykazują zwiększoną zdolność do przenikania przez błony biologiczne stanowiąc zagrożenie dla organizmu. Nadmiar aluminium powoduje zaburzenia procesów metabolicznych związanych z enzymami zależnymi od wapnia, magnezu, a także żelaza. Glin łatwo wchłaniany w przewodzie pokarmowym szybko dostaje się do krwi, z której także jest szybko wydalany z moczem. Przy uszkodzeniach funkcji nerek usuwanie glinu z organizmu jest ograniczone i następuje jego nagromadzenie w różnych narządach, a przede wszystkim w komórkach mózgowych i w kościach.

Przy zatruciu glinem objawy mogą być następujące : zaparcia, pocenie się, nudności, osłabienie Niedobór żelaza prowadzi do odkładania się glinu i wystąpienia swoistej postaci niedokrwistości.
"

źródło : www.samozdrowie.com/?action=pokazartykul&id=46
Dodaj opinię:
captcha

Kod z obrazka:
*Pole wymagane
Nick:
*Pole wymagane
Treść:Redakcja WiadomosciWalbrzyskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy publikowanych przez użytkowników. Komentarze sprzeczne z prawem prosimy zgłaszać pod adres e-mail: redakcja@wiadomosciwalbrzyskie.pl
» Aktualności   
Targi edukacyjne za nami
Wybory w Strudze
Świętowali dzień sołtysa
Konkurs z jajami - zdjęcia
„Bezpieczniej w szkole"
Coolturalny Marian
Skończyło się na strachu....
R E K L A M A
R E K L A M A
» Sport   
Stypendia dla sportowców
Wszechstronni „Mechanicy"
Zakończyli rozgrywki na „pudle"
Mistrzostwa Dolnego Śląska
Mali reprezentanci regionu
Zdobyć Górę
Udany debiut Leśniaka

» Kultura   
,,Z Tolkienem po kartkach"
Krwawy dramat i Western
"Mine of Music: Kopalnia Hip-Hopu"
Wspólny koncert
"Wszechświat wg Eugeniusza Kiszczaka"
Kopciuszek
Balladyna

» Gospodarka   
Nowa hala Nifco
Wyzwanie dla kadrowca
Świdnica miastem przyszłości?
Cenią punktualność i prawdomówność
Droga wielkich możliwości
Głuszycka Rada Biznesu
Nie tylko dla przedsiębiorców

» Region   
Trzymamy kciuki
"Bohater" wygrał z koszem
Podróż w przeszłość
"Radość życia"
Ekologicznie i ekonomicznie
Jak ciasta to tylko z Bojanic
Wioska pachnąca chlebem


wiadomosciwalbrzyskie.pl / Wszelkie prawa zastrzeżone © 2009
Kopiowanie bez zgody redakcji zabronione.