« powrót do strony głównej+ galeria zdjęć   + dodaj ogłoszenie za darmo!   + napisz do nas   + współpraca 
Wyszukiwarka:
» Podpalenie czy zbieg okoliczności?
02.02.2014 19:42 / odsłon: 3149 / komentarzy: 10
Dwie jednostki straży pożarnej przyjechały do pożaru altanek, które paliły się przy ulicy Dolnej w Głuszycy. Mimo że nie wiadomo jeszcze, co było przyczyną wybuchu ognia nie wykluczone, że było to podpalenie. Altanki zapaliły się w krótkim odstępie czasu.

Kliknij, aby powiększyć


Pierwsi na miejsce przyjechali strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej z Głuszycy. Po chwili dołączyli do nich koledzy z Państwowej Straży Pożarnej w Wałbrzychu. Ratownikom udało się uratować jedną z altanek. Druga praktycznie się spaliła. Altanki ze sobą nie sąsiadowały. Mimo to zapaliły się w krótkich odstępach czasu, co pozwala przypuszczać, że mogło to być podpalenie. Oficjalnie potwierdzą to jednak biegli.

Redakcja

Poleć ten tekst znajomym, wyślij im poniższy adres lub ustaw go w opisie swojego Gadu-Gadu:
http://www.wiadomosciwalbrzyskie.pl/7369,.html

Inne teksty o podobnej tematyce:
» Delfinek coraz większy (08.01.2018 11:45)
» Sudecka Żyleta (08.01.2018 11:28)
» Sala jak nowa (21.12.2017 10:37)
» III Bieg Koliby Łomnickiej (11.12.2017 15:23)
» Szlachetna Paczka (11.12.2017 15:17)
» Dzień Białej Laski (04.12.2017 20:18)

Słowa kluczowe: Głuszyca  pożar  altanki  
Wasze opinie:
dodał(a): ~dfefdgfrfg / 02.02.2014 22:17
Nudzi się gówniarzom. W głuszycy nie ma co robić to młodzi szukają innych "atrakcji" Jakby Pani burmistrz się postarała chociażby o jakieś imprezy być może nie było by takich sytuacji jak ta. Nie pierwszy raz ktoś podpala altanki, w głuszycy z tego co pamiętam w wakacje było to samo. W parku ławki też długo nie mogą stać a o koszach na śmieci już nie wspomnę.
dodał(a): ~bbb / 02.02.2014 22:28
Sory mamy taki klimat ,najlepiej przypisać wszystko burmistrzowi Głuszycy ,a gdzie rodzice tych wandali ,a ławki to na pewno emeryci połamali i altanki podpalili ,litości zacznijcie dzieci wychowywać ,a nie po władzy lecieć ....
dodał(a): ~władza / 02.02.2014 23:09
władza władzą ale rodziców brak i tu bbb ma racje.burmistrzowa nie wychowa gówniarzy, ona mogłaby zorganizować im dobrze czas ale do rodziców należy obowiązek dobrego wychowania
dodał(a): ~Harnaś / 03.02.2014 09:36
Na innych portalach nie widziałem tej informacji. Jak redaktor to robi, że zawsze jest w odpowiednim miejscu ?
dodał(a): ~zainteresowany pożarami / 03.02.2014 11:07
Ja bym przyjrzał się na ręce strażakom z Głuszycy bo częste pożary zdarzają się jak jednostka OSP Głuszyca dostała nowy samochód. Przyjrzeć się lata wstecz to OSP Głuszyca nie była tak aktywna jak teraz że przyjeżdża pierwsza od zawodówki tylko albo wcale nie wyjeżdżała albo po dłuższym czasie przyjeżdżała po zawodówce
dodał(a): ~bless / 03.02.2014 11:29
NIECH RADNI WKONCU ZACZNA COS ROBIC DLA MIESZKANCOW I MŁODZIEZY A NIE MYSLA TYLKO JAK UTRUDNIAC BURMISTRZOWI PRACE TO MOZE MŁODZI NIE BEDA SZUKALI SOBIE TAKICH ROZRYWEK!!!
JEZELI CHODZI O NASZA FRAJERSKA POLICYJNA STRAZ TO BEZ KOMENTARZA!! MELINA I U UDAJA KIMS KIM NIE SA..FAŁSZYWE POZORY STRAZAKÓW A W RZEZYWISTOSCI OKRADAJA GMINE I NACIAGAJA JAK TYLKO MOGA CZERPIAC Z TEGO NIE MAŁE KOZYSCI!!!! NIKT Z NICH NIE ROBI TEGO BEZINTERESOWNIE A PRZECIEZ TO OCHOTNICY KTOZY POWINNI POMAGAC MIESZKANCOM BEZ NACIAGANIA GMINY. ZA FLACHE WSZYSTKO TO ICH MOTTO... POZDRAWIAM.
dodał(a): ~Zosia / 03.02.2014 11:44
Do zainteresowanego pożarami, może warto najpierw sprawdzić informację zanim się kogoś oskarży. Po pierwsze strażacy z OSP nie wyjeżdżają jeszcze na akcje nowym wozem, po drugie zawsze wyjeżdżali do akcji szybko, tylko nikt o tym nie pisał.
dodał(a): ~Kaśka / 03.02.2014 12:44
Radni wcale nie utrudniają Pani Burmistrz. Pani Burmistrz sama pakuje się w kłopoty, bo sama podejmuje decyzje. Mam nadzieję, ze w końcu kiedyś uda się ją odwołać.
dodał(a): ~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! / 04.02.2014 15:12
Do Zosi zainteresowany ma rację pracuję Państwowej Straży Pożarnej w Wałbrzychu i byłem na akcjach w Głuszycy gdzie OSP Głuszyca wcale nie przyjeżdżała na wezwania lub dopiero po pół godzinach jak jednostka PSP Wałbrzych gasiła już pożar.I o takich wyjazdach jednostki masz rację lepiej żeby nie pisali.
dodał(a): ~olo / 05.02.2014 07:15
Ja się zgadzam z Zośką Państwowa Straż Pożarna powinna być pierwsza na miejscu. Jesteście zawsze przygotowani do wyjazdu, Oni muszą się zjechać z różnych części miasta... ale i tak dają radę. Chłopaki jesteście wielcy! A kolega z PSP nie powinien się źle wypowiadać o ochotnikach, ale to świadczy tylko o tobie. Gasisz pożary za na pewno nie małą pensję, Oni za grosze.
Dodaj opinię:
captcha

Kod z obrazka:
*Pole wymagane
Nick:
*Pole wymagane
Treść: