« powrót do strony głównej+ galeria zdjęć   + dodaj ogłoszenie za darmo!   + napisz do nas   + współpraca 
Wyszukiwarka:
» Nocny pożar w Głuszycy - zobacz foto/video
26.09.2014 03:26 / odsłon: 9616 / komentarzy: 11
Kilkanaście osób ewakuowano w wyniku pożaru, do którego doszło około północy przy ulicy Kłodzkiej 2 w Głuszycy Górnej. Poniżej zdjęcia i film z miejsca zdarzenia.

Kliknij, aby powiększyć


Na miejsce przyjechało osiem jednostek Państwowej Straży Pożarnej oraz jedna z Ochotniczej Straży Pożarnej w Głuszycy. Ratownicy gasili płomienie zarówno od środka jak i z powietrza. Dym wydobywał się ze wszystkich okien strychu. Na czas akcji ewakuowano 12 mieszkańców budynku, którzy stojąc na ulicy bezradnie przyglądali się pracy strażaków. Na czas akcji zablokowano ulicę Kłodzką. Policja kierowała pojazdy objazdem. Na miejscu była również karetka pogotowia. Pomoc nikomu nie była potrzebna. Nie wiadomo jak duże będą straty. Część mieszkańców kamienicy spędziła noc u bliskich lub znajomych. Dogaszanie pożaru trwało kilka godzin. Poniżej zdjęcia i film z miejsca zdarzenia. Dziękujemy naszym Czytelnikom za sygnał o zdarzeniu.



Redakcja

Poleć ten tekst znajomym, wyślij im poniższy adres lub ustaw go w opisie swojego Gadu-Gadu:
http://www.wiadomosciwalbrzyskie.pl/8202,.html
Galeria:


































Zobacz całą galerię (32 zdjęć):
» 26.09.2014 Pożar przy ul Kłodzkiej 2 w Głuszycy


Inne teksty o podobnej tematyce:
» Z myślą o turystach (19.01.2018 12:02)
» Bezpłatne wypożyczalnie rowerów elektrycznych (18.01.2018 14:13)
» Orkiestrowy debiut (18.01.2018 11:18)
» Dobry występ biathlonistów (18.01.2018 10:57)
» Bezpieczne ferie (18.01.2018 10:45)
» Rewelacja miesiąca (18.01.2018 09:57)

Słowa kluczowe: Głuszyca  Głuszyca Górna  pożar  Kłodzka 2    
Wasze opinie:
dodał(a): ~xyz / 26.09.2014 08:48
No i jeździli przez Jedlinkę jak ze sraczką na sygnałach i człowiek się nie wyspał .
dodał(a): ~Marley73 / 26.09.2014 09:13
Może okaż trochę empatii buraku z Jedlinki ~xyz. Obyś nie musiał nigdy doświadczyć takiego nieszczęścia!
dodał(a): ~Noro / 26.09.2014 09:16
Wątpię czy zrozumie wyraz empatia
dodał(a): ~xyz / 26.09.2014 09:37
Buraków to sobie w tej swojej zapyziałej Głuszycy poszukajcie .
dodał(a): ~Gluszyczanin / 26.09.2014 09:57
I dalej nie wie co to empatia... Burak buraczany... a za chwile pewnie sprawdzi u wujka google i zacwaniakuje (o ile wie jak tam szukać). Co raz idze takie akcje to zastanawiam się nad jakaś dużą gaśnicą w domu
dodał(a): ~Marley73 / 26.09.2014 10:07
Akurat jestem z Wałbrzycha "człowieku" bez empatii!!! Czyżby w Jedlince nie było jeszcze w tym roku wykopków buraczanych??? Dotąd wszystkie osoby, które stamtąd poznałam były w porządku!
dodał(a): ~xyz / 26.09.2014 10:14
Ha ha mała prowokacja i proszę :) Brak kultury jak zwykle wychodzi :) Najlepiej oceniać i wyzywać kogoś nie znając . A tak do wiadomości tych co mają tyle jadu i dali się nabrać informuję , że jestem z Wałbrzycha i nie mogłem nic słyszeć a wyspałem się doskonale :) hahaha OJ LUDZISKA OGARNIJCIE SIĘ WRESZCIE :)
dodał(a): ~Marley73 / 26.09.2014 10:18
Chyba tylko jedna osoba musi się ogarnąć w tym gronie - niejaki ~xyz
dodał(a): ~nocosty / 26.09.2014 10:20
~xyz Kogo obchodzi skąd jesteś ? Ludzie cierpią, bo stracili wszystko co mieli, a Ty piszesz, że się nie wyspałeś... Wydaje mi się, że ludzie właściwie zareagowali. Po co w ogóle zamieszczałeś tutaj swój komentarz ?
dodał(a): ~xyz / 26.09.2014 11:02
Weźcie przestańcie się kłócić bo to nie ma sensu . Weźcie lepiej zróbcie to samo co ja skontaktujcie się z kimś z któregoś Urzędu z Głuszycy np. opieka społeczna , centrum kultury itd i zapytajcie jak ja to zrobiłem czy nie potrzebna jest tym ludziom pomoc w postaci ubrań , butów , pościeli , koców , mebli , naczyń itd . zamiast siedzieć przed komputerem i obrażać jeden drugiego :) miłego dnia wszystkim :)
dodał(a): ~Kika / 26.09.2014 13:47
Pożar 5 bloków od mojego domu. Całe szczęście, że wszyscy mieszkańcy cali i zdrowi.
Dodaj opinię:
captcha

Kod z obrazka:
*Pole wymagane
Nick:
*Pole wymagane
Treść: